Saag lõpetas hooaja väravalainel 10. juuni

Silkeborgi ründaja Kaimar Saag lõi Taani kõrgliiga viimase vooru 2:1 võidumängus Horsensi vastu mõlemad oma meeskonna väravad.

Põhikoosseisus alustanud Saag jõudis võõral väljakul sihile 33. ja 56. minutil, viies Silkeborgi 2:0 juhtima. 79. minutil lõid võõrustajad penaltist ühe värava tagasi, Saag vahetati puhkama 87. minutil.

Andrei Sidorenkovi koduklubi SönderjyskE lõpetas samal ajal enda hooaja kodus 0:2 kaotusega Bröndby vastu. Samuti põhikoosseisu kuulunud Sidorenkov vahetati välja 58. minutil.

Silkeborg kindlustas sellega viienda tabelikoha ning SönderjyskE lõpetas hooaja seitsmendana. Saag tegi lõppenud hooajal kaasa 33 liigamängust 31, kuuludes 22 korda põhikoosseisu ja lüües 7 väravat. Sidorenkov mängis 30 mängus, neist 19 põhikoosseisus.